Sazinieties ar mums
Rakstiet mums
Izveido savu tenta angāru
Izvēlēties valodu
MENU

Kontakti

Sazinieties ar mums
Zvaniet
Sazinieties ar mums
Rakstiet mums

Eksporta pārdošanas nodaļa

Mūsu partneris Latvijā:

Renārs Vuškāns

Tel. +371 26 460 376

latvia@protan-elmark.lv

 

 

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Marta Rozmiarek 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 453 673 133
mail 2883236 640 marta.rozmiarek@protan-elmark.pl

 

Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

 

DACH + Benelux

 

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

 

 

Export Development Manager

 

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka
flaga gb polska v2
Export Development Manager
icon 157358 640  +48 451 060 398
mail 2883236 640 agnieszka.wysocka@protan-elmark.pl

Kontakti

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 81 35 348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Pamatkapitāls: PLN 6 670 000
Entered in the Entrepreneurs Register of the National Court Register in the District Court in Poznan

mBank. konts Nr .: mBank.:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Sazinieties ar mums izmantojot kontaktu formu

Šo datu pārvaldnieks ir PROTAN ELMARK, Spiediet, lai uzzinātu vairāk par jūsu datu aizsardzību.
Consent to the processing of personal data
Consent to contact in electronic form (e-mail)

Zvaniet

+371 26 460 376

Kontakti

Mūsu partneris Latvijā:

Renārs Vuškāns

Tel. +371 26 460 376

latvia@protan-elmark.lv

Vai arī sazinieties ar mūsu pārdošanas pārstāvi